Ευχαριστήριο μήνυμα

Ολοκληρώθηκε χθες, Παρασκευή 19-4-2024, η ψηφοφορία των ακροατών του Μαθητικού Διαγωνισμού Ραδιοφωνικού Μηνύματος και Τραγουδιού «Καν’ το να ακουστεί 2024» του European School Radio με τίτλο: «Η δύναμη της Φίλιας – The Power of Friendship».

Το σχολείο μας συμμετείχε στον Διαγωνισμό με το ραδιοφωνικό μήνυμα «Φιλία – Ξόρκι στη μοναξιά. Δύναμη στη ζωή» και κατέλαβε με 363 ψήφους την 4η θέση ανάμεσα στα συμμετέχοντα Γυμνάσια και την 5η ανάμεσα στα συμμετέχοντα σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Ευχαριστούμε πολύ τους/τις 363 ακροατές/ακροάτριες που μας τίμησαν με την ψήφο τους!

Συντελεστές του ραδιοφωνικού μηνύματος:

Λυδία Τσίντζηρα (Γ4), Μαρία Μήτσιου (Γ3), Βασιλική Παχή (Γ3), Νικόλαος Πετρόπουλος (Γ3)

Υποστήριξη στη συγγραφή του ραδιοφωνικού μηνύματος: Αλεξάνδρα Δάντσικα (ΠΕ02)

Υποστήριξη στην ψηφιοποίηση του ραδιοφωνικού μηνύματος και στη δημιουργία ψηφιακής αφίσας: Ευαγγελία Τριάντου (ΠΕ07/ΠΕ78)