Αρχική σελίδα ΕΠΕΙΓΟΝ - ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ TABLET ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ

Σύνδεση μέλους

Δημοσκόπηση

Πόσο συχνά επισκέπτεστε τις σελίδες του σχολείου;

ΕΠΕΙΓΟΝ - ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ TABLET ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 10 Νοέμβριος 2020 12:21

Το σχολείο μας διαθέτει περιορισμένο αριθμό tablet τα οποία θα δανειστούν  σε μαθητές για την εξ΄ αποστάσεως εκπαίδευση. Παρακαλούμε να αιτηθούν δανεισμό μόνο όσοι πραγματικά δεν έχουν ηλεκτρονικό εξοπλισμό συμπληρώνοντας τη φόρμα με τα κριτήρια προτεραιότητας που έχει θεσπίσει το ΥΠΑΙΘ. Οι αιτήσεις  θα παραμείνουν  εμπιστευτικές και θα τις διαχειριστεί ο διευθυντής. Το αίτημα θα γίνει αποκλειστικά από τους γονείς και για την απόφαση δανεισμού θε εκφράσει άποψη  και ο Σύλλογος Διδασκόντων.

Κατά την παράδοση της ηλεκτρονικής συσκευής από τον Διευθυντή της σχολικής μονάδας, ο παραλήπτης (γονέας/κηδεμόνας)  θα υπογράψει Υπεύθυνη Δήλωση, στην οποίαν θα αναφέρει ρητά ότι παρέλαβε τη συγκεκριμένη συσκευή, θα αναλάβει  την υποχρέωση αφενός μεν επιστροφής της στη σχολική μονάδα, όταν εκλείψουν οι λόγοι, για τους οποίους του παραχωρήθηκε η χρήση της ή οποτεδήποτε του ζητηθεί από τη Διεύθυνση της σχολικής μονάδας και αφετέρου καταβολής αποζημίωσης στο Ελληνικό Δημόσιο ή αντικατάσταση της ηλεκτρονικής συσκευής σε περίπτωση απώλειας, καταστροφής ή βλάβης, η οποία υπερβαίνει την αναμενόμενη από τη συνήθη χρήση της και δεν οφείλεται σε ελάττωμα της συσκευής, καθώς και σε περίπτωση που απλώς αρνηθεί την επιστροφή της στη σχολική μονάδα, από την οποία την παρέλαβε.

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 20202 στις 23:00

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΑΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ :

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β. ΚΙΤΟΣ

Copyright © 2024 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό, που διατίθεται βάσει της Άδειας GNU/GPL..

Επισκεψιμότητα