Κοπή πίτας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων

Άλλες εκδηλώσεις, Εκδηλώσεις
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων στο αμφιθέατρο του σχολείου, παρουσία του Διευθυντή του σχολείου μας κ. Κίτου Ευάγγελου. Δόθηκε η ευκαιρία σε όλους τους γονείς του σχολείου να βρεθούμε και να μιλήσουμε από κοντά, αλλά και να μοιραστούμε την χαρά της κοπής της πίτας. Τυχερή της βραδιάς ήταν η κ. Τσαματσούλη Μαρίνα που βρήκε το φλουρί και πήρε το δωράκι της. Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους παρευρέθηκαν στην εκδήλωση, εξάλλου ένας από τους στόχους του συλλόγου μας, ήταν και είναι, η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη κινητοποίηση των γονέων ώστε να έρθουν πιο κοντά στο σχολείο. Ο ΠρόεδροςΠατέρας Ι.